Danita un Roberts | kāzas | Chill Inn

08 | 06 | 2018

līgavaiņa frizūra : WINDCUT barbershop
līgavas frizūra// make-up : Judita Beauty
līgavas kleita: Lība Skuja 
kāzu torte// konditoreja : Bezē konditoreja 
dekorācijas// galda kartes// ielūgumi: Danita Jekimova
muzikanti: Los Pulidos
vakaru vadīja: Mārtiņš Kagainis
svinību vieta: Chill Inn

kas man visvairāk patīk D&R ir vienkāršība un dabīgums. viņi ir tieši tādi kād ir – patiesi, pozitīvi aktīvi un vienkāršī laimīgi ! tas rezultējas tajā, ka visas emocijas bildēs ir patiesas, bez inscinējumiem. ja ir atrasts savs dvēseles radinieks, tad zinat – viss ir pa īstam ! 
to cik īpaši gaidīts un izsapņots ir šis pasākums liecina Danitas apņēmība darīt un radīt daudzas lietas pašai. nevis tamdēļ, ka neuzticētos kādam citam, bet, lai ar savām rokām, entuziasmu un mīlestību radītu vēl īpašākas sajūtas savā kāzu dienā.

Citāts no Danitas FB ieraksta:
“Kāzas- šis bija viens liels izaicinājums man pašai! Ne vien tāpēc, ka tā diena ir pienākusi- es beidzot kļūšu kāda sieva- bet arī tāpēc, ka visu vēlējos realizēt pa-ti! Tieši tā kā izsapņots un ne citādi! Daudzi silti ieteica, lai neuzņemos visu darīt pati, bet nenožēloju nevienu negulēto nakti. Bija dulli, bet bija tā vērts! 
Vēl tagad šķiet, ka to varētu nosaukt par kādu no pēc-kāzu depresijas paveidiem, kas šad tad piezogas, jo atceroties, cik ilgi esi lolojis savas lielās dienas sapni, un ar kādu centību esi visu lipinājis un darījis, saskrien asaras par to vien, cik nepieklājigi ātri tas viss paskrēja! Ah, bija tik lieliskas 42h!”

spied “play” un izbaudi galeriju mūzikas pavadījumā.