Darbinieku Foto | Uzņēmuma Foto | Korporatīvais foto

Darbinieku foto digitālajā laikmetā ir neatņema sastāvdaļa. Labas korporatīvās fotogrāfijas palīdzēs veiksmīgāk reprezentēt jūsu uzņēmumu.
Profesionāla fotogrāfa vadībā darbinieku fotogrāfēšana ir aizraujošs piedzīvojums jūsu uzņēmuma darbiniekiem. Pirms darbinieku fotosesijas tiek saskaņotas vēlamās prasībās un fons tā, lai bilžu rezultāts integrējas ar jūsu mājas lapas un sociālo tīklu dizainu.

Visērtākā un biežāk izmantotā ir tieši izbraukuma fotogrāfēšana jūsu uzņēmuma telpās. Kopēji tiek saskaņota laika tabula darbinieku grimēšanai un katra darbinieka īsai fotosesijai, tādējādi netiek paralizēta jūsu uzņēmuma darbība fotosesijas dienā. Darbinieki cits pēc cita nāk un gatavojas fotosesijai pēc iepriekš izveidota saraksta.

Fotografīju padziļināta pēcapstrāde jeb retuša ir neatņemama sastāvdaļa uzņēmuma darbinieku fotografēšanā. Tās laikā tiek veiktas dažādas vēlamās korekcijas. Vibiežāk tā ir apģērba labošana vietās, kur redzamas krunkas, izsitumu un pumpiņu likvidēšana, sejas ādas uzlabošana, “lidojošu” matu savākšana, kā arī iespējams palielināt vai samazināt atsevišķas ķermeņa daļas. Šajā procesā ir svarīgi, lai darbinieks ir apmierināts ar gala rezultātu, bet tajā pašā laikā tiek saglabāta naturalitāte kopējā izskatā.Ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešams korporatīvais foto portrets jūsu darbiniekiem un svaigas dvesmas jūsu uzņēma identitātē, tad lūdzu sazinaties ieskicējot jūsu vēlamās prasības.

+371 29658009
einars.freimanis@gmail.com