Fotogrāfa atsauksmes | Eināra Freimaņa atsauksmes">Fotogrāfa atsauksmes | Eināra Freimaņa atsauksmes


atsauksmes

– Rūta un Reinis –

Milzīgs Tev paldies, ka iemūžināji mūsu dienu tik skaistās bildēs. Skatījos un tinu bildi atpakaļ par 16.09.17. Tāds patīkams siltums, mīlestība, prieks un smiekli! Jā..smiekli bija daudz un dikti un mīlestība plūda pāri malām. Skatoties slideshow pat asaras nobira. Detaļas, sajūtas..tās visas Tu esi noķēris un spējis ietērpt skaistā bildēs. Pat vienkāršas lietas nes sevī stāstu un parāda to, ka tā ir Mūsu dzīve. Īstenībā ar šīm bildēm es skatījos uz sevu un Reini kā no malas. Un tas, ko es ieraudzīju, mani ļoti, ļoti sasildīja!!  Gribējās skatīties vēl un vēl. Kavēties siltās atmiņās un pasaku mežā.
Milzīgs, milzīgs, milzīgs TEV PALDIES!!!!

top-blog

– Kitija un Martin –

Tiklīdz sākām skatīties mūsu kāzu bildes un slideshow abiem palika mutes vaļā…tveram katru sekundi, katra nākamā bilde labāka par pārējām…vēl tā dziesma ar tiem vārdiem, kas pastiprina visu emociju gammu….spiežam vēl un vēl ,un skatamies vēlreiz un vēlrez… kopā kādas 7-10 reizes no vietas… pie otrās skatīšanās reizes pat asaras nobirdināju no saviļņojuma…, cik skaistas bildes un cik skaists stāsts… vienkārši AMAZING! Tai bildē, kur Martins stāv pie jūras un es fonā , Martins iekomentēja ” Šī bilde kā no žurnāla vāka! ” Ļoti profesionāls darbs! Cepuri nost! Vēlamies Tev teikt lielu un sirsnīgu un mīļu Paldies! Paldies par mūsu Lielās Dienas stāsta iemūžināšanu un izveidošanu! Tev noteikti ir talants!

top-blog

– Daira un Andris – 

Fotogrāfu meklējām cītīgi, bet Eināra darbi bija iekrituši acīs jau pirms tam. Savstarpēji pozitīvs kontakts izveidojās jau kopš pirmās tikšanās reizes, mūsu vēlmes tika uztvertas nekavējoties. 
Kāzu diena bija lieliska no pirmās līdz pēdējai minūtei. Jutāmies brīvi un atraisīti, un uzticējāmies viens otram. Visi tās dienas mirkļi un emocijas tika iemūžināti nemanāmi un dabiski, kā skaists stāsts! Esam pateicigi par pozitīvam emocijām, vieglo sadarbibu un fantastisko rezultātu!

top-blog

  – Karīna un Igors – 

Laikam jau vispiemērotākais vārds raksturojot mūsu kāzu fotogrāfijas ir „pasaka”. Tai dienā abi jutāmies kā pasakā un tas arī brīnišķīgi atspoguļots bildēs. Jau sen bija skaidrs, ka mežs un nepieradināta daba būs tā vieta, kurā vēlēsimies uzkavēties savā kāzu dienā. Pats Einārs jau laikam nemaz nezin, cik lielu atlasi viņš izturēja, lai šī notikuma iemūžināšanai izvēlētos tieši viņu. Izskatījām vismaz trīsdesmit labākos fotogrāfus, bijām sagatavojuši vērtējumu tabulu, rūpīgi gājām cauri katra portfolio, vērtējot mums svarīgākos kritērijus. Līdz ko ieraudzījām Eināra bildes, uzvarētājs bija skaidrs – tieši tas, kas mums vajadzīgs. Viņa darbos lieliski apvienojās dramatiskais ar romantisko, krāsas, detaļas, emocijas un pats galvenais – burvīgā, nedaudz mistiskā daba. Sastrādāties ar viņu ir tik viegli. Nav vajadzības ne pozēt, ne kaut ko samāksloti tēlot. Novērtējām to, ka viņš ļāva mums būt vienam ar otru, pats paliekot fonā, lai mēs varētu izbaudīt visas tās sajūtas, kuras sniedz šī īpašā diena.  Lai arī pašas mīļākās bildes mums ir tieši no foto sesijas, arī  svinību bildes gribās skatīties vēl un vēl. Einārs ir mācējis mūsu un viesu tā brīža sajūtas saglabāt tik dzīvas un reālas. Pilnīgi var just emociju viļņus no deju plača, mičošanas, pirmā valša un vēl. Daudzi man pēc kāzām jautāja, vai fotogrāfs mums bija sarunāts tikai līdz viesu namam, – tas ir vēl kāds Eināra talants: palikt nemanāmam, bet sniegt pārim pašu labāko iespējamo rezultātu. Katrā ziņā, nebijām cerējuši saņemt tik pasakaini skaistas bildes un apbrīnojami īsā laikā. Esam vairāk kā laimīgi izvēlēdamies šādu meistaru, lai iemūžinātu mūsu kāzu dienu.

top-blog

 – Santa un Edgars –

Sirsnīgs paldies par tik ļoti skaistajām bildēm! Skatījāmies un priecājāmies par tām atmiņām, kas tik skaisti iemūžinātas fotogrāfijās ! Brīnījāmies – kā viens cilvēks var pagūt nofotografēt visas detaļas gan baznīcā, gan viesu namā, viesus, mūsu emocijas un vēl visu ko ! Turklāt tik skaisti un nemanāmi, jo Eināra klātbūtni it kā manījām, bet fotogrāfiju mirkļus neatcerejāmies ka fotografē. Tas bija riktīgi forši un profesionāli :) Ļoti patīk fotogrāfiju fokusi, gaismu spēles, noķertie kadri un emocijas. Arī bilžu izlase ir precīza, ar akcentiņiem uz būtiskāko. Mums pašiem būtu grūti atlasīt tās bildes, ko gribētu likt izlasē, bet tas mums tagad ir priekšā ! Paldies arī par slaidšovu, sniegotajām bildēm, cītību, bilžu apstrādes ātrumu un savu klātbūtni :) Priecājamies, ka Einārs bija mūsu kāzu fotogrāfs ! Paldies par to ! 

top-blog

– Lelde & Andrew –

Pasakainas sajūtas, skatoties mūsu kāzu dienas bildes. Fotogrāfijas ir burvīgas- krāsas, smaidi, apkārtne, apskāvieni…..katrs foto ir mazs mirklis no mūsu dienas un ir tik vienreizīgi šos brīžus redzēt no Eināra skatu punkta. Patiesi un tik mīļi ! Einārs ir lielisks fotogrāfs ar brīnišķīgu harmonisku enerģijas strāvojumu, radošu un atbrīvotu pieeju; spēju mums visiem likt justies ērti un nepiespiesti gan pozētajiem uzņēmumiem, gan mūsu fotosesijas laikā. Esam ļoti, ļoti priecīgi, ka īstajā brīdī ieraudzījām tieši Eināra portfolio un, ka jau no pirmās e-pasta sarakstes sajutām, ka būsim drošās rokās. Liels paldies ne tikai par gala rezultātu, bet arī par vieglo procesu. Paldies!

top-blog

– Linda un Dmitrijs – 

Biju jau gaidījusi, ka bildes man patiks, bet tādām emocijām gan nebiju gatavojusies! Tā taču ir mūsu dziesma no ceremonijas, kas skan fonā skatoties slideshow! Neticami! Visas tās dienas skaistākās emocijas tajās bildēs ir iekšā. Katru reizi, skatoties kāzu dienas stāstu, ir sajūta, ka mazliet no tā visa izdzīvoju atkal. Fotogrāfijas ir izdevušās lieliskas, īpaši tās kuras uzņemtas mežā. Pat nevaru izvēlēties kādu mīļāko, jo patīk tik daudzas! Ļoti skaistas krāsas un gaismas.Negaidīju arī to, ka bildes no vakara viesu namā būs tik dzīvas un pozitīvām emocijām pilnas. Tiešām var redzēt, ka viesi mums nemelo un ir izbaudījuši vakaru ! Ļoti, ļoti, ļoti liels paldies ne tikai par fotogrāfijām, bet arī par sajūtām, kuras tajās notvertas!

top-blog

 – Juta un Sandis – 

Kāzu diena paskrien neizsakāmi ātri, un Einārs ir fotogrāfs, kas nepalaidīs garām nevienu nozīmīgu mirkli šajā brīnišķīgajā dienā! Viss tiek „noķerts” nemanot, nevienu no mums nepārņēma tā saspringtā sajūta, ka visu laiku tiec fotografēts, un tas ir lieliski! PALDIES TEV! Paldies par lieliskām bildēm, paldies par to, ka katram pārim pieej individuāli! Esam priecīgi par savu izvēli, un nozīmīgi ir tas, ka bildes gribas skatīties atkal un atkal, jo tās atgriež to pasakaino sajūtu, kāda bija mūsu kāzu dienā! Ne visi to spēj. Prieks arī par pārdomāto noformējumu un pārsteigumu, kad tik ļoti gaidītās bildes tiek saņemtas. Sīkums, bet patīkami!

top-blog

– Ilva un Klāvs – 

Einār, vēlreiz sirsnīgs paldies par Tavu darbu. Fotogrāfijas ir vienkārši fantastiskas, esam sajūsmā! Tu lieliski esi pratis mums pašiem nemaz nemanot piefiksēt tās vispatiesākās emocijas un pamanīt vissīkākās detaļas, kas mums pašiem ir palikušas nepamanītas. Ir tik forši tagad uz to visu noraudzīties no malas – no Tava skatu punkta. Caur Tavām fotogrāfijām izdzīvojām mūsu dienu vēlreiz! Paldies Tev par to! Veiksmi arī turpmāk!

top-blog

– Sintija un Edgars –

Apskatījāmies gan slideshow, gan bildes – vienkārši SUPER ! Eināra darbs ir izcils, mums ļoti, ļoti, ļoti, ļoti, ļoti patīk! Bildes ir tik skaistas. Einārs ir noķēris tik daudz superīgus momentus, vienkārši perfekti ! Pilnīgi neticās, ka tie esam mēs un tās ir mūsu kāzas ! No sirds Tev pateicamies – Tev ir ļoti liels talants un ar Tevi bija tik viegli un brīvi sastrādāties, paldies Tev! 

top-blog

– Ilze un Kārlis –

Einār, Tu tiešām spēj ieraudzīt skaisto vissīkākajās detaļās un atspoguļot tā mirkļa emocijas tik spēcīgi, ka skatoties fotogrāfijas, kāzu dienu var izdzīvot ne tikai vienreiz mūžā! Tu spēji nemanāmi būt līdzās un “noķert” gan uzvaras mirkļus kriketa spēlēs, gan mūsu mīļo prieka asaras ceremonijas laikā, gan iemūžināt to sirsnīgi silto sajūtu, kas mums ir, atceroties savu kāzu dienu! Paldies par to, ka radīji sajūtu, ka ar mums kopā ir vel viens tuvs draugs, kas ne tikai padarīja šo dienu vel īpašāku ar savu klātbūtni, bet arī uzdāvināja mums visskaistāko dāvanu – iespēju šo dienu izdzīvot atkal un atkal!

top-blog

– Līva un Ted –

Paldies par skaistajām bildēm! Katra fotogrāfija perfekti ataino mūsu kāzu dienas atmosfēru, mūsu un viesu emocijas. Kaut gan paši Eināru pirms kāzu dienas nebijām satikuši, no brīža, kad viņš ienāca pa durvīm, Einārs atstāja profesionāļa iespaidu ar draudzīgu personību un labu ‘aci’ uz detaļām un momentiem, kas ļāva mums justies brīvi un nepiespiesti visas dienas garumā. Rezultāts ir fantastiskas fotogrāfijas, kuras skatīt un pārskatīt atkal un atkal. 

top-blog

– Kristīne un Jānis –

Mums ar Jāni vienmēr ir bijis svarīgi iemūžināt savus dzīves skaistos, īpašos mirkļus. Gatavojoties kāzu dienai zināju, ka fotogrāfam jābūt īpaši labam. Meklēju un atradu ļoti ātri. Eināra fotogrāfijas likās tieši tas ko vēlos es… ļoti krāsaini, spilgti, bet tajā pašā laikā ļoti vienkārši un nesamāksloti.. Man bija svarīgi arī iepazīties pirmskāzu fotosesijā, kā arī mūsu dēliņa fotogrāfēšanos studijā noorganizējām tieši ar Eināru, kas manuprāt ir liels pluss pašā kāzu dienā, jo esi pazīstams ar fotogrāfu un vari būt drošs, ka viss būs tieši tā kā Tu vēlies ! Tā bija ar mums ! Varam abi teikt vienu –  Einārs ir savā īstajā vietā. Bildes ir ļoti skaistas ! Pārsteiguma video ar mūsu bildēm un skaistu dziesmu – PERFEKTI !!!  Liels PALDIES no mums !

top-blog

– Lena un Andrejs –

Izvēlējāmies Eināru nejauši. Meklējām fotogrāfu savām kāzām un uzrunāja tieši Eināra bildes. Tās bija savādākas nekā citiem, krāsainas, neparastas. Mēs riskējām, jo iepriekš neviens no mūsu draugu loka, nebija strādājis ar Eināru! Bet kurš neriskē, nedzer šampanieti, vai ne?:)  Satiekoties ar Eināru vēl nedaudz baidījāmies, bet pēc līguma izlasīšanas patika, cik cilvēks nopietni pieiet savam darbam. Kāzu dienā šaubas jau praktiski izgaisa, jo Einārs tiešām ir ļoti patīkams cilvēks. Biju ļoti priecīga, ka Einārs saka, kā jānostājas, kur jāskatās utt. Tas ir svarīgi cilvēkam, kurš kautrējas fotokameras priekšā. Saņemot bildes, bijām sajūsmā! Bildes tiešām ļoti skaistas un krāsainas! Liels paldies Tev Einār ! Noteikti visiem, kam būs nepieciešamība, ieteiksim Tevi kā superlabu fotogrāfu!:) Nešaubos, ka pasūtīsim vēl kādu fotosesiju!

top-blog

– Jūlija un Edmunds –

Tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena! Ieraugot Eināra iemūžinātos kāzu mirkļus, sapratām: „Tas ir mūsu fotogrāfs!”. Kāzu plānošanas procesā, pat mainījām kāzu datumu, jo nevienu citu negribējām. Sadarbība bija lieliska! Sajūta, ka mūs fotografēja draugs, kurš „paķēra” kameru uz mūsu kāzām. Arī mūsu trakās idejas, tika ātri uzķertas, uzlabotas un realizētas! Bet protams vislielākais satraukums un emocijas, ieraugot gala rezultātu! Bildes var skatīties bezgalīgi, un tās padara atmiņas par šo dienu vēl skaistākas! Paldies, ka biji ar mums, izbrauci to garo ceļu un izturēji pagarināto darba dienu! Noteikti redzēsi mūs vēl savā objektīvā !

top-blog

– Elīna un Mārtiņš –

Izvēlēties fotogrāfu bija ļoti grūts uzdevums, jo bildes ir tas kuras tiks pārskatītas atkal un atkal, vai arī vienreiz apskatītas un aizmirstas. Mēs tās pārskatam atkal un atkal. Tas nozīmē, ka bildes ir izdevušās ! Tās patiešām ir ļoti skaistas un par to jāsaka milzīgs paldies Eināram. Ar Eināru ir ļoti viegli sastrādāties, jo tika pateikts katrs mazākais sīkums – kā nostāties, kur skatīties un kurā mirklī aiztaisīt acis. Tas bija tieši tas, kas bija vajadzīgs, jo paši neesam profesionāļi, lai to mācētu. Saka, ka labs fotogrāfs esot tāds, kuru nevar manīt strādājot, un ka nav sajūta, ka visu laiku tiec fotografēts. Mēs vinu nemanījām, bet rezultāts lielisks ! Vēlreiz, liels paldies un uz tikšanos citu reizi ! :) 

top-blog

– Liene un Haralds –

 Eināra darba stils saistīja ar to, ka visas dienas garumā ne mirkli nebija sajūtas, ka”nu ir jābildējas”. Arī individuālās fotosesijas laikā jutāmies pavisam brīvi, mēs bijām vienkārši mēs paši, atpūtāmies no dienas kņadas un baudījām skaistās ainavas. Manuprāt, tieši tādēļ fotogrāfijas pārsteidz ar savu dzīvīgumu un nepiespiestību. Katrai bildei ir sava, īpaša noskaņa, ko rada interesantie rakursi, gaismas un ēnu spēles, kā arī trāpīgi izvēlētās detaļas. Pateicoties Eināra bildēm mūsu mazliet lietainā kāzu diena mūsu atmiņās vienmēr paliks krāsaina un saulaina!

top-blog

– Linda un Aigars –

Gatavojoties kāzām, rūpīgi bijām izpētījuši daudzo vairāku desmitu Latvijas fotogrāfu piedāvājumu. Vēl nepazīstot Eināru, mūs uzrunāja tieši viņa spēja un māka tvert mirkli, sajūtas un katru šo mirkli radīt kā dzīvu gleznu… Kad pirmoreiz tikāmies pirmskāzu fotosesijā, jau no pirmā brīža zuda satraukums un sajutāmies kā esot kopā ar izsenis zināmu draugu. Un tas ir talants – iedvesmot un radīt šo atbrīvotību. Un panākt profesionālu rezultātu. Visiem iesakām pirms kāzām sarīkot nelielu iepazīšanās sesiju – tas noteikti palīdzēs Jūsu kāzu bildēm būt vēl krāšņākām un neaizmirstamākām. Einār, liels PALDIES Tev par to, ka biji mums blakus mūsu īpašajā dienā, iedvesmoji ar savu pozitīvismu un labestību un esam pārliecināti, ka šī nebija pēdējā reize, kad tiekamies.

top-blog

– Marika un Raitis –

Mūsu īpašo dienu Einārs padarīja neaizmirstamu. Lai arī mūsu sirdīs, šī diena vienmēr paliks īpaša un skaista, Einārs ar savu
darbu ir paveicis to, ko mēs no fotogrāfa gaidījām un pat vairāk – bildes
ir fantastiskas un vienmēr tās pārskatot, atceramies īpašos mirkļus.
Noteikti turpināsim sadarbību ar Eināru un ieteiksim viņu kā lielisku
fotogrāfu arī citiem! Paldies par skaisto rezultātu un veiksmi, izturību un
tikpat skaistas bildes arī turpmāk!

top-blog

– Ieva un Toms –

Paldies mūsu kāzu dienas fotogrāfam Eināram! :) Mums bija prieks, ka izvēlējāmies tieši Tevi, jo nebija nekādu aizķeršanos vai neveiklu mirkļu.. Tu mums liki justies ērti un brīvi :) Sajūta bija tāda, kā mūs bildētu kāds sen pazīstams draugs :) Bildes ir vienkārši fantastiskas! Bet vēl foršāks ir bilžu slaidšovs ar izvēlēto mūziku :) Tā turpini !

top-blog

– Monta un Kristaps –

Paldies, ka iemūžināji mūsu skaisto dienu no sākuma līdz pat beigām šajās brīnišķīgajās fotogrāfijās. Bildes ir tiešām skaistas – gan nejauši notvertie momenti, gan mākslinieciskās. Tās neapniks skatīties un ļauj atgriezties tajā skaistajā dienā vēlreiz. Monta sevišķi gribēja uzteikt mūsu mazo fotosesiju Laumu dabas parkā, kur fotografēji mūs divatā. Arī radi un draugi par bildēm ir sajūsmā. Mums ļoti patika sadarbība ar Jums un noteikti sazināsimies arī nākotnē.

top-blog

– Laura un Mārtiņš –

Sirsnīgs paldies par fantastiskajām bildēm!Mums ļoti patīk un esam sajūsmā! :)
Jūsu klātbūtnē jutāmies brīvi un nepiespiesti, Jūs likāt pasmaidīt un pasmieties,kad tas bija nepieciešams. Mums no sirds patika sadarboties ar Jums! Einār, no Jums staro labestība un mīlestība pret darbu, ko Jūs darat, tieši tādēļ mums tik ļoti patika Jūsu klātbūtne mūsu īpašajā dienā! Jums perfekti izdevās to parādīt bildēs, tiešām esam sajūsmā! Liels paldies Jums!

top-blog

– Margarita un Normunds –

Esam sajūsmā par bildēm!! Tik satriecošu sniegumu redzam pirmo reizi! Katra detaļa, it kā nemanāmas lietas tiek iemūžinātas un tām tiek piešķirta nepārspējama vērtība! Visas bildes ir dzīvas, ar savu stāstu! Kolosāli!
Eināram piemīt patiess talants uzburt pasaku! Viennozīmīgi iesakam visiem Eināra pakalpojumus! Lielisks fotogrāfs atsauksmes tikai labākās ! Paldies vēlreiz!

top-blog

– Kristīne un Lauris –

Esam ļoti apmierināti ar Eināra veikumu. Kolosāli viegli sadarboties, fantastiskas idejas – tur tā.. un šitā! :) Prasmīgi apvienos ar Jūsu vēlmēm un sava profesionāļa redzesloka ieteikumu. Atraktīvs, smaidošs, – pozitīvs mākslinieks. Bilžu apstrāde – teicama( ļoti, ļoti patīk gan mums, gan mūsu mīļajiem). IESAKAM, lai arī Jūsu albūms tiktu papildināts ar skaistām bildēm! Einār, PALDIES, jo bez Jums mūsu diena būtu citāda, kas zin, varbūt ne tik prieka pilna… Jūs pārvērtāt lietu un aukstumu par skaistu izaicinājumu.