Islande | Ceļojuma piezīmes

Septiņas dienas. 2156 km maršrutā apkārt Islandei bezgalīgā smukumā. Man šķiet, ka pa Islandi daudz nevar runāt. Tā ir tā vieta, kura ir jāredz un jāsajūt. Šai vietai piemīt īpaša aura un mistērija. Un tas ir tas, kas mani uz šejieni vilināja un vilina arī atpakaļ.
Vēlos kliedēt uzskatus, ka apceļot Islandi ir dārgi. Jā, nenoliedzami, Islande ir dārga. Ja vien neceļo starpsezonā, nenakšņo kompaktā kemperī un nepaķer kādu paiku no mājām, kā to darījām mēs. Bet ja esi komforta mīlis, tad šādu scenarīju labāk atmet :) Šāds scenārijs ir ideāls diviem ceļojošiem fotogrāfiem, lai ļautos pilnīgai brīvībai un brauktu un paliktu tur, kur acis rāda, neesot atkarīgam no viesnīcu rezervācijām.
Ja brauc rudenī, kā to darījām mēs, tad jārēķinās, ka laikapstākļi nelutina, bet visā visumā uz dabas kataklizmām netrāpījām (un labi vien ir). Pārsvarā laiks ir nomācies, lietus var pārsteigt nesagatavotus. Lielākais pluss braucot rudenī, ziemā – iespēja redzēt ziemeļblāzmu. Ko mums izteikti un pilnā krāšņumā arī izdevās redzēt pirmajā naktī, kad ielidojām Islandē. Ar pārliecību, ka nu ne jau vienīgo nakti redzēsim ziemeļblāzmu, ieritinājos siltajā guļamaisā. Jo pēc reisa nebiju apģērbts Islandei paredzētajās drēbēs un tās bija kaut kur bagāžā. Kolēģis gan nepaslinkoja un paspēja uzņemt dažus labus kadrus !:) Par ko vēlāk kodu sev pirkstos, jo vairāk iespēja tikt pie ziemeļblāzmas bildēm nebija!

Galerija būs baudāmāka, ja nospiedīsi play pogu zemāk.