Kāzu albums


      Kāzu albums. Viena no svarīgākajām ģimenes relikvijām un jūsu ģimenes mantojums. Tā vērtīgā manta par ko mēs ikdienā pilnībā aizmirstam, bet kad izvelkam no skapjaugšas nedaudz noputējušu un atverot mēs atkal ceļojam laikā, notikumos, emocijās un pat smaržās…
Taustāms albums ir bijusi vērtība cauri gadu gadiem, itsevišķi digitālās ēras laikmetā. To neaizstās Jpeg attēli, vai vienalga kāds cits formāts. Mēs dzīvojam laikos, kad attīstoties tehnoloģijām esam piedzīvojuši dažādus datu nesējus – diapozitīvus, video kasetes, disketes (vai atceries maz tādas?), CD ,DVD, USB… kad esam aizmirsuši to dabīgo prieku sēžot kopā ar tuvajiem pāršķirstot foto albumu, smejoties par vecajām tā brīža modes tendencēm un spēlējot spēli – “vai atceries šo?”.
      No sirds vēlos, lai manas kāzu fotogrāfijas un citi svarīgie dzīves notikumi nedzīvotu tikai failos, bet būtu materializētas kvalitatīvā un taustāmā formā un, lai jūs ar tām varētu lepoties saviem draugiem, ģimenei, paziņām un tās ar sajūsmu aplūkotu jūsu bērni un pat mazbērni. Lai jūsu atmiņas būtu  ilgdzīvotājas un būtu vienmēr rokas stiepiena attālumā !

Ar ko šie albumi ir īpaši ?

Plašas dizaina iespējas //  

Albumu iespējams modificēt atbilstoši jūsu kāzām – datumam, kāzu tematiskajām krāsām u.t.t. Dažādi materiāli ar dažādu tekstūru. Konsultēju albuma izvēles un maketa jautājumos. Ir pieejams katalogs ar uzskatāmiem piemēriem, lai vieglāk butu orientēties un saprast, kāds albums būs piemērots tieši jums un jūsu budžetam.

Izturīgs vāks un biezas lapas //

Albuma vāks ir izturīgs un ļoti biezs (gandrīz cm !). Kartonbiezas, noturīgas lapas – tās neburzās. Šāds albums ātri nenolietosies, lapas nesaburzīsies, vāks nenoļurkāsies un būs iespējams saglabāt paaudzēs. Turot rokās šādu albumu ir sajūta, ka turi ko kvalitatīvu un vērtīgu. Tas ir arī pasmags.

Kvalitāte //

Albuma fotogrāfiju krāsas un detalizācija ir augstākā kvalitātē, ilgnoturīgas, printētas uz augstākas kvalitātes fotopapīra.

Dubultais atvērums // 

Iespēja atsevišķas bildes vai ģimenes kopbildi pārklāt visa atvērumā nevis tikai vienā lappusē. Atvērums saglabājas plakans – bez ielocēm. Šīs priekšrocības palīdz un padara plašākas maketēšanas iespējas, veidojot albuma dizainu modernāku, interesantāku un pārskatāmāku.

Papildus aksesuāri //

Iespējams iegādāties arī papildus aksesuārus pieskaņotus albumam; uzglabāšanas kastītes vai koferus, stilizēta USB flešatmiņa iegrebta albuma vākā arī digitālo failu glabāšanai. Un citas opcijas.

Unikāls produkts //

Ļoti maza daļa fotogrāfu Latvijā piedāvā šādus vai līdzīgus produktus. Ar savu kāzu albumu varēsiet palielīties saviem tuvajiem. Tie apskaudīs :) !

Paraugs nr.1

Paraugs nr.2
[naturālā āda un naturāls koks + gravējums]

 

Paraugs nr.3

 Albuma cenas galvenokārt ir atkarīgas no albuma izmēra, dizaina un atvērumu skaita. Sīkākai info lūgums jautāt. 

einars.freimanis@gmail.com
+371 29658009