KĀZU FOTOGRĀFS ATSAUKSMES

ATSTĀJ SAVU ATSAUKSMI ŠEIT //

" EINĀRS SPĒJ RADĪT ĪSTU SAJŪTU UN EMOCIJU CAUR ATTĒLIEM "

 Linda & Dāvis 

Meklē izcilu kāzu fotogrāfu, kas spēj ne tikai iemūžināt maģiskos kāzu brīžus, bet arī uzburt bildēs spēcīgu emociju un sajūtu spektru? Kombinācijā ar izkoptu, pieklājīgu, atbildīgu un patīkamu personību? Look no further! Esam neizsakāmi pateicīgi Eināram un apmierināti ar izcilo darbu mūsu kāzās! Einārs ne tikai iemūžināja katru brīdi mūsu īpašajā dienā, bet arī radīja īstu mākslas darbu ar katru uzņemto bildi. Viņa talants neaprobežojas tikai ar izcilu tehniku - Einārs spēj radīt īstu sajūtu un emociju caur attēliem. Komunikācija ar Eināru bija viegla un patīkama, un Einārs jau pirmajā tikšanās reizē ļoti rūpējās, lai saprastu mūsu vēlmes un cerības (kuras pārpildīja ar uzviju)! Einārs ir full package - no pirmskāzu fotosesijas līdz unikāla kāzu albuma sagatavošanai!

" He is an extremely talented photographer "

Zahra & Rihards

       Einars is the best photographer in the game. From our initial consultation, I knew that he was the perfect photographer for our wedding. He understood exactly what we wanted, which was a vogue style vintage wedding shoot. Einars is extremely attentive, patient and doesn’t only go with the clients vision, but also adds his own creative style. Prior to the wedding, we had a pre-wedding shoot on the beach so we could understand how we would work well together. This was a very fun experience, as Einars also gave us directions on how to pose - adding to the look and feel of the vision. He is an extremely talented photographer and it was an easy decision to choose him. Our wedding pictures are just magical, and feel like something out of vogue magazine. I highly recommend him as a photographer for all occasions! I will definitely be using Einars photography services again!

" ELEGANTI, PATIESI, NEPIESPIESTI UN SIRSNĪGI "

 Juta & Ingus 

      Einārs bija pirmais fotogrāfs, kuru uzrunājām, un pēc pirmās tikšanās laikā notikušā “klikšķa” sapratām, ka tieši viņš ir mūsu fotogrāfs, jo ir ne vien profesionālis savā jomā, bet arī fantastisks cilvēks. Viss bija tieši tā, kā mēs to bijām vēlējušies – eleganti, patiesi, nepiespiesti un sirsnīgi. Saņemot gatavos foto, nevarējām beigt priecāties par rezultātu un brīnīties par to, cik liela nozīme foto noskaņā ir Eināra talantam pamanīt atspulgus un gaismas spēles, kas nepārprotami izceļ Eināru un viņa darba rezultātu uz citu fotogrāfu fona.Būsim mūžam pateicīgi Eināram par mūsu skaistākās dienas iemūžināšanu foto stāstā, kas atsauc tās dienas burvīgās sajūtas ikreiz, kad pārskatām kāzu albumu.

" EINĀRS MĀCĒJA MUMS JUSTIES ĒRTI UN NEPIESPIESTI "

Anete & Artūrs

     Einārs pasakaini skaisti izstāstīja mūsu īpašās dienas stāstu fotogrāfijās. Pateicoties Eināram, kāzu dienu pavadijām bez lieka satraukuma par fotogrāfēšanos, jo jau pirmskāzu fotosesijā Einārs mācēja mums likt justies ērti un nepiespiesti, un rezultāts bija fantastisks. Kāzu diena pagāja mierpilnā un patīkamā atmosfērā, fotogrāfēšanās process bija nepiespiests un sirsnīgām sarunām pavadīts, Mēs esam ļoti laimīgi, ka tieši Einārs iemūžināja mūsu dienu, jo viņš tik skaisti notvēra mirkļus fotogrāfijās, ka mēs atkal un atkal varam izdzīvot emocijas no mūsu lielās dienas. Vissirsnīgākais paldies par būšanu kopā ar mums mūsu dienā.

" The tiny details were so well captured "

Elina & Kieran

         Einars is the best wedding photographer in Latvia. Ever since our initial consultation we knew we picked the right person. Einars made sure that the photos were personalised to us and showed off what we loved about our wedding the most. The tiny details were so well captured, from rings and wedding invitations to the genuine reactions of us and our guests. Einars captures emotions so well, I still look at the photos (a year and a half after the wedding) and I feel like I am transported back to the wedding day. Einars is like a magician with the camera, because the way he captured each individual guest's emotions, he also managed to show their true personalities. Whilst looking at so many photos, I would say 'Omg that is so them'. Like all weddings some things went wrong - it started pouring rain when we were supposed to do our couple photoshoot in the woods. We had to seek an alternative location later on. Einars was brilliant and made magic our of our couple photos at the venue grounds. Our wedding was both in English and Latvian, as my husband and half of the guests were English, Einars was very good at communicating with everyone. I am so grateful we found Einars. These photos are irreplaceable and one of the most important treasures from our wedding.

" lieliski prata uzķert mūsu svinību noskaņu un iekļauties tajā  "

Sigita & Juris

  No sākuma līdz beigām ar Eināru bija ārkārtīgi viegli strādāt un komunicēt. Viņš veltīja laiku, lai detalizēti izprastu mūsu vajadzības un sastādīja kāzu piedāvājumu, kas lieliski atbilda mūsu vajadzībām. Viņa fotogrāfiju kvalitāte un daudzveidība ir lieliska. Skatoties caur fotogrāfijām, mēs patiešām jutām, ka viņš lieliski prata uzķert mūsu svinību noskaņu un iekļauties tajā - no klasiskiem pozētiem kadriem līdz atklātiem, emocionāliem kadriem, kas attaino patiešām jautrus un mīļus mirkļus. Viss bija atbilstoši mūsu gaumei - Pats fotogrāfēšanās process bija brīvs, nepiespiests, pozitīvs un ar kolosālu gala rezultātu. Eināru uztvērām kā "savējo" un bija absolūts prieks sadarboties! Vēlreiz Paldies!

" saņēmām fantastisku fotogrāfa servisu, attieksmi no cilvēka un izcilus attēlus, atmiņām uz mūžu "

 Nauris & Monta 

     Plānojot mūsu īpašo dienu liela nozīme bija tam, lai tā tiktu iemūžināta. Stāsts ar Eināru sākās kad bijām nesteidzīgos fotogrāfa meklējumos, redzot draugu bildes no ģimenes fotosesijas, nolēmām, ka mums jāsazinās tieši ar viņu. Visas tikšanās noritēja patīkami, neuzspīlēti, uzreiz bija skaidrs - Einārs ciena citus un savu darbu. Kāzu dienā Einārs bija nemanāms, tajā pat laikā, klāt ar bagātīgu ekipējumu, gatavs palīdzēt un iemūžināt. Dienā kad bildes bija gatavas, mūs patīkami pārsteidza veids, kā tās tika pasniegtas. Izvēloties Eināru saņēmām fantastisku fotogrāfa servisu, attieksmi no cilvēka un izcilus attēlus, atmiņām uz mūžu. Paldies! Tas bija skaisti!

 

" No vairāk kā 900 bildēm mums patika pilnīgi visas! "

Alise & Roberts

      Ļoti konkrēti zinājām, kādas bildes gribam savai lielajai dienai - apskatījām desmitiem dažādu fotogrāfu bildes un profilus, bet, kad atradām Eināra profilu un aplūkojām bildes - vairs jautājumu nebija! Un sadarbība izvērtās tieši tāda, kā cerēju - ļoti skaistas, mākslinieciskas bildes, kāzu dienā nebija jāpiedomā kā/ko darīt - Einārs visu pateica priekšā un iznākums bija tiešām lielisks. No vairāk kā 900 bildēm mums patika pilnīgi visas! Kā arī tika piedomāts pat pie bilžu pasniegšanas veida, kas pārsteidza un iepriecināja. 

" cilvēks, kas saredz vissīkākās nianses it visā "

 Signe & Rinalds 

     Mūsu kopīgais stāsts iesākās vasarā un ne mirkli neesam šaubījusies par mūsu izvēli, - izvēlēties Eināru kā mūsu kāzu fotogrāfu. Viss bija tieši mūsu gaumē - gan process, gan rezultāts. Mierīgi, nepiespiesti, sirsnīgi, patiesi un fotogrāfijas atspoguļo tieši to, kā jutāmies kāzās. Esam ļoti priecīgi, ka nolēmām uzrunāt tieši Eināru par mūsu kāzu fotogrāfu, jo, piekritīsiet, kur vēl svarīgāka diena par kāzu dienu? Einārs ir ne tikai fotogrāfs, bet kas daudz vairāk, - cilvēks, kas saredz vissīkākās nianses it visā, lai iegūtu maksimāli labāko rezultātu.

 

" nespējam iedomāties nevienu citu, kam būtu tā uzticējušies "

Signe & Artūrs

     Meklējot fotogrāfu mūsu kāzām kā viens no favorītiem jau no paša sākuma bija Einārs. Viņa darba portfolio atšķīrās no citiem ar savu nesamākslotību, vieglumu un katrai bildei bija sava vienreizējā "Odziņa". Pēc tikšanās ar Eināru, sapratām, ka 100% vēlamies viņu par mūsu ģimenes vizuālā mantojuma veidotāju :) Mūsu kāzu organizācijas stāsts noteikti atšķiras no citu pāru pieredzēm, jo burtiski 3 dienas pirms plānotās ceremonijas tās tika atceltas - valstī noteikto stingro Covid ierobežojumu dēļ. Visu kāzu pārplānošanas procesa laikā Einārs bija ļoti pretīmnākošs, saprotošs, atbalstošs un ar savu pozitīvismu palīdzēja "savākties", lai varam ātri pielāgoties situācijai un uzrīkot svētkus sev! Tagad atskatoties uz mūsu kāzu dienu un bildēm, nespējam iedomāties nevienu citu, kam būtu tā uzticējušies. Lai gan jau pašā pirmajā tikšanās reizē Eināram teicām, ka nekādi modeļi no mums nesanāks un būsim katrai bildei "stutējami" pareizajās pozās, skatoties uz bildēm, neredzu pilnīgi nevienu pārspīlēti samākslotu bildi, tieši pretēji, visās bildēs ir noķerts apbrīnojams dabiskums un spilgti parādītas tā brīža emocijas, kā arī Eināra izvēlētā "gaismu spēle" dod visām bildēm tādu maģisku piesitienu. Sadarbība kāzu dienā, kā jau iepriekš visā plānošanas procesā, bija viegla, pozitīva un patīkama! Kā mans tētis uzsvēra "šis fotogrāfs jau kā "savējais" :)" un tā sajūta nevienā brīdī nepameta ne mūs, ne citus viesus. Izvēlējāmies arī kāzu fotogrāmatu pasūtīt pie Eināra... iznākums būs pozitīvi pārsteidza - fotogrāmata ir tik profesionāli un eleganti noformēta, ka pavisam noteikti varam teikt, ka tā ir mūsu ģimenes lielākā relikvija! Ikviens kam rādam kāzu fotogrāmatu apgalvo, ka nevarēja iedomāties, ka fotogrāmata var izskatīties tik ekskluzīvi, jo tā ne tuvu nestāv klāt parastajam fotosalonu piedāvājumam.  Tiešām no sirds iesakām Eināru - ticiet man, nenožēlosiet! 

" Īsts profesionālis! "

Veranika & Aleksandrs 

      Mēs ne uz mirkli nenožēlojām izvēloties Eināru par savu kāzu fotogrāfu. Ar savam fotogrāfijām Einārs stāsta un veido stāstu, tāpēc visas saņemtas fotogrāfijas bija pasakainas, siltas, mīļas, dzīvīgas. Katrs svarīgais mirklis, katra detaļa tiek iemūžināta. Kāzu dienā Einārs bija nemanāms (labā nozīmē), nepieciešamības gadījumā palīdzēja ar padomiem, kuri ļoti noderēja, jo mēs bijām no tiem cilvēkiem, kuri nezināja, kā uzvesties kameras priekšā. Apstrādātās bildes saņēmām ātri, kā arī Einārs ļoti rūpīgi, līdz mazākajai detaļai pārdomājis veidu, kā pasniegt gatavas bildes. Īsts profesionālis!

 

" saņēmām vairāk nekā bijām gaidījuši! "

Valda & Ernests

     Meklēt kāzu fotogrāfu sāku ļoti laicīgi un tas bija praktiski mans pirmais uzdevums, pirms pat sāku plānot kāzas. Jau pirmajā brīdī, kad ieraudzīju Eināra darbus, sapratu- Jā, tādas bildes es arī gribu no savām kāzām! Kāzu plānošana bija pašu rokās, tāpēc mēs nezinājām īsti, kā tas viss notiek un kādu dienas norises plānu izveidot. Kad tikāmies ar Eināru pirmoreiz, viņš mums palīdzēja saprast, kas ir svarīgi, ieteica kāzu vadītāju un dalījās ar savu plašo pieredzi kāzās. Tas tik tiešām liecināja par viņa profesionālismu. Kāzu dienā, kad bija nepieciešams, mums ieteica kā iepozēt, lai sanāk lieliskas bildes. Jutāmies ļoti ērti. Vakara gaitā pat aizmirsām, ka tiekam fotografēti. Kad saņēmām bildes, nevarējām noticēt, cik skaistas un pārdomātas tās bija. Mēs ar prieku izmantojām izdevību izveidot kāzu albūmu. Un tas izrādījās lielisks lēmums. Kopumā saņēmām vairāk nekā bijām gaidījuši! Noteikti iesaku Eināru kā kāzu fotogrāfu.

 

" Atmosfērīgi. Izjusti. Dzīvi "

Dace & Jānis

       Profesionāli. Atmosfērīgi. Izjusti. Dzīvi. Einārs tver tālāk par objektīvu, iedziļinoties detaļās un stāstos, caur savas unikālitātes lēcu, saredzot, šķietami, citiem apslēpto... Tieši tur dzimst viņa spēcīgākie atmiņu tvērumi, un mūsu dzīvēs paliekošākie mirkļi. Labākais lēmums, ko ņemt un piedzīvot!

 

" radošš un vienkārši foršs cilvēks "

Alvis & Ieva

        Izvēloties kāzu fotogrāfu, mums bija svarīgi, lai viņa uzņemtās bildes ir ne tikai skaistas, bet arī patiesas un "dzīvas", attainojot visu kāzu dienas emociju gammu, kā arī, protams, ne mazāk būtiski - lai ar fotogrāfu jūtamies maksimāki brīvi un ērti. Lieki piebilst, ka pēc tikšanās ar Eināru nemaz citas fotogrāfa opcijas neizskatījām, un ne mirkli nenožēlojam mūsu izvēli. Viņš ir profesionālis savā jomā, pievērš uzmanību detaļām, vienlaikus saskatot koptēlu, radošš un vienkārši foršs cilvēks. Mūsu kāzu fotosesjas atceramies kā piedzīvojumu ar patiesi daudz smiekliem. Tikmēr gala rezultāts mūs nolika gar zemi, jo, ak - bildes tiešām ir neatkārtojamas. Einār, paldies! Uz tikšanos!

 

" katra fotogrāfija kā mākslas darbs "

Terēze un Klāvs

       Mūsu līdz šim gaidītākās dienas iemūžināšana noteikti bija viena no prioritātēm, un lemt par labu Eināram bija viens no vieglākajiem lēmumiem - katra fotogrāfija kā mākslas darbs runā pati par sevi! Einārs ir bezgala talantīgs, radošs, piedomā pie detaļām, un tas, kas mums bija jo īpaši svarīgi - viņš spēj radīt nepiespiestu atmosfēru. Pateicoties viņa personībai, ieteikumiem, radītajai drošības sajūtai, varējām būt mēs paši, kopā smejoties pilnībā ļauties procesam, zinot, ka rezultāts būs vienreizīgs! Īstas emocijas, skaisti kadrējumi, krāsu gamma, noskaņa, gaismas spēles ikvienā fotogrāfijā, mīļākās izvēlēties ir praktiski neiespējami. Esam no sirds pateicīgi, ka Eināram bija iespēja iemūžināt mūsu kāzu dienu! Uz visiem simts iesakām!