Meistarklases un foto apmācības

MEISTARKLASE

13 gadi un daudz dažāda apjoma kāzas un fotosesijas. šī pieredzes bagāža nu jau ir pietiekama, lai ar to dalītos un palīdzētu bruģēt ceļu uz veiksmīgu fotogrāfa kerjeru.

šajā meistarklasē uzzināsiet kā sekmīgi vadīt savu kāzu foto biznesu. jā, biznesu, jo kāzu foto sen nav tikai fotografēšana. tas ir vairāku būtisku darbību kopums, kurš ir jāpārvalda un jāattīsta, lai iekarotu stabilu vietu augstas konkurences apstākļos. meistarklase ne tikai tevi papildinās ar vērtīgām zināšanām, bet ļaus iegūt jaunus draugus un noderīgus kontaktus, kā arī meistarklases laikā būs laiks kopējām diskusijām un pieredzes apmaiņai.

KO SAGAIDĪT ?

Meistarklase tiks sadalīta teorijas un praktiskajās daļās.

 

Teorijas daļā uzzināsi to kā komunicēt un veidot kontaktus, kā celt vērtību sev un savam darbam, kā konstruēt foto stāstus, uzzināsi lielākos klupšanas akmeņs un kā no tiem izvairīties, uzzināsi daudz praktiskus padomus fotografējot un apstrādājot, uzzināsi kā organizēt un plānot finanses, kā veidot savu brendu un identitāti, un pāri tam visam - kā neizdegt.


Praktiskajā daļā dosimies kopīgā fotosesijā. par visu būs padomāts. būs modeļi, stils, aksesuāri, grims, lai jūs iegūtu ne tikai vērtīgu pieredzi , bet varētu izmantot fotogrāfijas arī sava portfolio papildināšanai. jums būs iespējams fotografēt blakus vai vērot kā tiek vadīta fotosesija un kā tiek strādāts ar gaismu. otrajā prakses daļā redzēsiet kā tiek apstrādātas fotogrāfijas un būs iespēja apgūt dažādus noderīgus apstrādes trikus

PAREDZĒTS:

tiem kuri vēlas sākt vai iegūt papildus zināšanas un pieredzi kāzu fotografēšanā 

(nepieciešamas pamata foto zināšanas)

ILGUMS:

2 intensīvas dienas

CENA: 450

Privātais mentorings

esi uzsācis fotogrāfa gaitas un vēlies ar fotografēšanu pelnīt ? Bet šķiet, ka tirgus ir piesātināts un nevienam tavus pakalpojumus nevajag ? tu kļūdies!

atceros cik daudz jautājumi bija, kad uzsāku savas gaitas fotogrāfijā, bet vēlējos pats visu darīt saviem spēkiem. tagad apzinos cik vērtīgi būtu bijis mentors, kurš palīdzētu ievirzīt pareizajās sliedēs, motivētu, pārliecinātu un norādītu uz ko koncentrēties, kā labāk pārdot, kā piesaistīt klientus un kur lieki netērēt savu enerģiju.

KO SAGAIDĪT ?

1vs1 mentorings noteikti ir ar lielāku pievienoto vērtību, jo informāciju var pielāgot personīgi.

1. dienā kopā izrunāsim nianses tehniskos jautājumos, marketinga jautājumos, klientu piesaistē. atbildēšu uz jautājumiem. kopā iziesim cauri tavam portfolio - došu savu viedokli un norādes kam vajadzētu vairāk pievērst uzmanību, ko apslāpēt un ko izcelt.

2. dienā praktizēsim ! mēs strādāsim ar dzīviem cilvēkiem modeļu lomā. tev būs iespēja pašam fotografēt un dzirdēt manus ieteikumus gaismas, komunikācijas un kompozīcijas jautājumus. parādīšu praktiski kā veidot foto stāsta uzbūvi. tas būs foto treniņš nepiespiestā gaisotnē, ar iespēju pa vidam izteikt komentārus un kopā analizēt. tas būs neizsakāms atspēriens tavai nākošajai fotosesijai darbā ar cilvēkiem.

3.dienā kopā apstrādāsim iepriekš veikto fotosesiju. ieskatīšos tavā apstrādes rutīnā un darba stilā. došu savus ieteikumus kā uzlabot darba procesu. atklāšu savas apstrādes noslēpumus un trikus. un beigās izdarīsim secinājumus par to ko ieguvām un iemācījāmies pa šīm trijām dienām.

PAREDZĒTS:

 

tiem kam ir jau pieredze fotografēšanā, bet vēlas ielēkt nākamajā līmenī

 

ILGUMS:

3  dienas pa 2-3 stundām

CENA: 550

Iesāceju pamata kurss

vēlies saprast kā pārvaldīt fotoaparātu ar visiem tā režīmiem, nevis tikai vienu foto pogu kura ir mūsu telefonos ? jautājumu sākumā ir ļoti daudz, tapēc ir labi, ka ir kāds kas uz tiem var atbildēt. tapēc grupas būs ļoti mazas, lai varam rast individuālu pieeju un jūs nekautrētos jautāt.

KO SAGAIDĪT ?

 3-4 cilvēku mini grupa, kur runāsim par pašiem pamatiem:
- kā veidojas fotogrāfija. kas veido ekspozīciju un kā to regulēt;
- tehnikas jautājumi. fotoaparātu uzstādījumi, režīmi. kādu fotoaparātu/objektīvu izvēlēties;
- gaismas pamati;

- foto apstrādes pamati;
- jautājumi un atbildes.

PAREDZĒTS:

 

tiem, kuri vēlas fotografēt hobijam vai domā sākt veidot karjeru

 

ILGUMS:

1 intensīva diena

CENA: 350 

Konsultācijas

PAREDZĒTS:

 

ja tev ir specifiksi jautājumi uz kuriem vēlies saņemt atbildes un tev šķiet, ka es varētu tās dot

 

CENA: 120 EUR/H